Naše služby

Potrubní systémy, ocelové konstrukce, svářečské práce - To je naše!

Potrubní systémy

Vyrábíme potrubní systémy na klíč, jak z legováné, tak nelegované oceli. Jsme schopni navrhnout, instalovat a udržovat efektivní a spolehlivé potrubní sítě pro vaše průmyslové potřeby.

Ocelové konstrukce

Vytváříme a montujeme robustní ocelové konstrukce pro vaše haly.

Udržba a servis výměníkových těles

Provádíme repasování, údržbu a servis trubkových vyměníkových těles.

svařecké službny

Svářečské práce

Nabízíme svářečskou práci, kterou poskytujeme na vysoké úrovni. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě sváru, odbornosti a řemeslnosti sváření. Provádíme svařování TIG, MIG, MAG (CO2) a obalenou elektrodou.

Zámečnické práce

Zámečnické práce jsou součástí našich montážních služeb. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce dle technických výkresů.

Odstávky a montážní práce

Provádíme kompletní odstávky potrubních i ocelových systémů, včetně všech montážních prací.

Proč si vybrat PZmontkovo s. r. o.?

Kvalita, tradice a profesionalita

Ano, to jsme my – PZmontkovo s. r. o. Naše služby poskytujeme už několik let, dbáme na kvalitně provedenou práci a dodržujeme termíny. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, tak vás nezklameme! 

Kvalita

V naší firmě je kvalita vždy na prvním místě. Kvalitní práce přináší spokojenost našich klientů a vytváří dlouhodobé vztahy založené na důvěře.

Tradice

Během naší více než desetileté historie jsme realizovali mnoho úspěšných projektů, které nám pomohly získat pověst spolehlivé a kvalitní společnosti. 

Profesionalita

Věnujeme mimořádnou pozornost profesionálnímu přístupu ke každému projektu. Pro nás je každý klient jedinečný, a proto k němu přistupujeme individuálně. Posloucháme vaše potřeby a požadavky a společně s vámi hledáme optimální řešení.

Certifikace a Standardy

Díky našim certifikacím můžete mít jistotu, že naše práce je prováděna s pečlivostí a precizností.